Finále plsqy hlásni TuU pro Ashley Chceš dezz?kLiIK


Přihláška sonc-Tady S.Vyměníš ikonu?Tady


Chceš ohodnoti
blog?Volně dezzy TuU

Mix songsDuben 2008

KILK

2. dubna 2008 v 17:15 | sarka |  ♥PRO TVUJ BLOG♥

Co zvýší navštěvovanost?

Dej si tohle na blog bude známější.
Mám ráda, když naleznu blog, kde jsou nějaké MP3 download zdarma ,nebo MP3 download free. To potom stahuju různé skupiny, třeba Chinaski, Kryštof, Red Hot Chili Peppers, nebo zpěvačky, třeba Madonna, Avril Lavigne, Britney Spears a podobně. Mám ráda Harry Potter, a jsem zvědavá, jak se jmenuje sedmý díl Harry Potter a co na to Daniel Radcliffe, Emma Watson a Rupert Grint, teda Hermiona Granger a Ron Weasley. J. K. Rowling je skvělá spisovatelka. Nemám ráda pivo. Láska je smrt. Sebevražda. Coca Cola. Santa Claus. Vánoce. Brigády. Eragon. Pán prstenů, Eliah Wood. Piráti z Karibiku, Orlando Bloom. Egypťan Sinuhet. Referáty na fyziku. Referáty na chemii. Čtenářský deník. Nokie, Samsung, MMS, mobily zadarmo. Pes. Kino. Čokoláda. Změřte si vaše IQ. ICQ. Malování na sklo. MP3 přehrávače zdarma. Nikdo mě nemá rád. Emo. Etno. E-e. Ementál. Brie. Bonifác. Hermelín. Servác, Pankrác. Jahodový koktejl. Outismus. Tenis, Basketbal. Snowboard. Dadaismus. Impresionismus. Funkcionalismus. Expresionismus. Naturalismus. Realismus. Pop Art. Modernismus. Tugendhat. Konstrukcionalismus (lol). George Sandová. Mika Waltari. Tolkien. Suchý, Šlitr. Wilsonová. Berdych. Tom Hanks. Elvis Presley. Játra na cibulce. Punk. Punks not dead. Rock. Pop. Metal. Jazz. Folk. Country. Techno. Rock n roll. RnB. Blues. Soul. Rep. Rap. Rab. Kot. MPZ Islandu. Chemická olympiáda. Rtutitka, solan drasličitý, drasloš, uhlec. Kouření škodí zdraví. SMS na Eurotel zdarma. SMS na T-Mobile zdarma. SMS na Vodafone zdarma. SMS zdarma. SMS. Zdarma. Jak být šťastný. Shrek. Tokio Hotel. Bill Kaulitz. Tom Kaulitz. Georg Listing. Gustav Schäfer. Devilish. Schrei. Zimmer 483

JUH

2. dubna 2008 v 17:07 | ss |  ♥W.I.T.C.H.♥

WILL POKOJ

Will má ve svém pokoji věčně trochu nepořádek.I tady si toho můžete všimnout.Výzdobu tvoří převážně žáby a všechno,co se jich týká!Will má vlastní počítač a tiskárnu.Když objevila,že snimi může mluvit,tak si je pojmenovala.Počítač je George a tiskárna je Mildred.Velké zrcadlo je praktické,taky se do něj každé ráno podívá.Jenou jím dokonce prošel Vathek,když jí přinesl žádost od Elyon.
A tady máte plánek Willina pokoje B-))

JIJKI

2. dubna 2008 v 17:07 | sar |  ♥W.I.T.C.H.♥

TARA POKOJÍK

Taranee má ve svém pokoji vždy vzorně uklizeno.I tady se projevuje její oblíbený styl-Etno.Má to tu hezky barevné,ale ty barvy vytvářejí dojem tepla.Má taky svůj vlastní počítač,kde má uložené svoje fotky.Vedle okna stojí žirafa Zu z ebenového dřeva.Tara ji má moc ráda.
Tak to je pokoj Taranee.

JUK

2. dubna 2008 v 17:04 | sarka |  ♥NĚJAKÝ ÚČESY♥

INSPIRACE


JUJU

2. dubna 2008 v 17:03 | sar |  ♥NĚJAKÝ ÚČESY♥

VLASY-ÚČESY

KRÁTKÉ VLASY...
PODLOUHLÉ VLASY...
DLOUHÉ VLASY...

JNJNJJJJJJJJ

2. dubna 2008 v 17:03 | sarka |  ♥AVRIL LAVIGNE♥

AVRIL?8

ÚČES PODLE AVRILKY NEBO AVRIL PODLE TOHOTO ÚČESU????

JJJJOOOOOOOOO

2. dubna 2008 v 17:01 | sarka |  ♥SKATEBOARDING♥

SKATEBORDISTÉ


blik cvak prijem blbe bille

2. dubna 2008 v 16:58 | SARAK |  ♥Tokio hotel♥

BLBLLLL


kil

2. dubna 2008 v 16:55 | sarka |  ♥MAGIE♥

POVĚSTI MÝTY A PRAVDY

Tváře pohanských obětí se zjevují v kouři.
"Panuje tu pláč a úpění nebožtíků," varoval básník Karel Hynek Mácha před pražským vrchem Petřínem, přesto si dnes u jeho sochy dávají schůzky milenci. "Vzhůru na Petřín!" zpívalo se v populárním hitu za začátku 90. let. Abyste se nedivili, romantické zážitky mohou rychle vystřídat hrůzyplné a strašidelné. Petřín byl totiž významným pohanským obětištěm a negativní energetické otisky trpících obětí zde stále přetrvávají. Geniální Mácha měl na podobné věci čich.
Paní Jitka Roušalová Petřín milovala do té doby, než její rodinu vyděsila podivná létavá světýlka. Hůře dopadl pan Ladislav D. ze Smíchova. "Jednou jsem tudy šel za tmy domů, bylo to v zimě. Najednou se objevil letící ohnivý rám z kamen a roztrhl mi aktovku. Upadl jsem do sněhové břečky a celou věc si vůbec nedovedl vysvětlit. S naraženou rukou jsem druhý den musel na polikliniku."
Údajně se na Petříně obětovalo (tajně) za účelem věštby ještě v 18. století. Je možné, že se pohanský a černomagický kult smísil v jakousi nebezpečnou substanci ohrožující dnešní chodce. Ve starých pověstech se dochovaly zmínky o posvátném ohni, který zde hořel v roce 991 a byl odhalen lamači kamene pro pražské domy. V plamenech se jim zjevily lidské tváře a postavy. Jednalo se snad o podobizny tehdejších krvavých obětí? Pražané přízraky považovali za zjevení praotců Slovanů a znovu propadli pohanskému kultu. Nakonec zakročil kníže Boleslav II., nechal oheň zasypat, dal pokácet posvátné duby a na místě "zjevení" založil kostel svatého Vavřince. Jen tak mimochodem, tento světec byl upálen na žhavém roštu. Nesouvisel zážitek pana Ladislava s něčím podobným? Hovořil přece o "letícím rozpáleném rámu z kamen"!
Petřín byl jedním z prvních míst v Praze, která křesťané spojovali s výskytem ďáblů. Pekelné propasti, rozevírající se skalní průrvy, děsivé hlasy z hlubiny. S jakou energií máme tu čest? Co je míněno pod termínem ďábel" v petřínské režii? Provedli jsme zde několik měření a skutečně nalezli silně negativní místa. Fungovala tu tajná kultovní shromáždiště a obětiště ještě v časech křesťanských? S největší pravděpodobností ano. A s čím se tady experimentovalo v osmnáctém století? S černou magií? S vyvoláváním ďáblů? Nedaleko odtud leželo dodnes záhadné a přesně nezdokumentované posvátné místo Žiži, ohnivé obětiště. Do podivné propadliny se na Petříně (údajně v roce 1841) propadl zvídavý muž, protože se nakláněl nad otvorem s rudými záblesky. Nikdy víc se již nevrátil. Puklina se prý po bouřce sama uzavřela. Patří vrch mezi "přestupní stanice" do jiných světů? A kolik z jeho tajů znal Karel Hynek Mácha? Raději našlapujte opatrně!
spirit.

jkj

2. dubna 2008 v 16:51 | SARAK |  ♥MAGIE♥

MAGIE OČÍ

zelené oči-vyjadřují trpělivost,věčné mládí,stabilitu,klid,bohatství,plodnost,blahobyt,ale na druhé straně i nenávist,nemoc,zlost,disharmonii,hněv a lakotu
hnědé oči-hnědá je smybolem vyrovnanosti,solidnosti,zralosti,nových začátků,bezpečí.rovněž vypovídá o pokání,propadech,bezmocnosti a častých odloučeních
modré oči-modrá barva skrývá věrnost,mír,naději,inspiraci,pravdomluvnost,oddanost, intuici,upřímnost,ale také chlad,deprese,melancholii,slzy,starosti,apatii.

hjh

2. dubna 2008 v 16:51 | sarka |  ♥MAGIE♥

INICIÁLY

Podle vašeho iniciálu v jméně se k vám hodí určitá magická bytost...tak si tady vyhledejte začáteční písmeno vašeho jména a zjistíte která bytost se k vám hodí... a napište mi to do komentářů
A - andělé
B - bazilišek
Č - černokněžník, čaroděj, čarodějnice
D - draci, divoženky, druidi, duchové
E - elfové
F - fildové (básníci a věštci), fénixové
G - golem
H - hospodáříček (domácí skřítek)
Ch - Chronos (bůh času)
I - Isis (bohyně)
J - jednorožci
K - kouzelník, kentaur
M - mořské víly
N - nymfa
O - obři
P - pegas, poltergeist
R - rusalky
S - skřítci, skřeti
Š - šamani
T - trpaslíci
U - upíři
V - vlkodlak, víly, věštci
Z - Zeus (řecký bůh)
CHYBÍ NĚJAKÁ PÍSMENA TAK SE OMLOUVÁM.............

de

2. dubna 2008 v 16:49 | sarka |  ♥MAGIE♥

MINULOST

V minulém životě jste se narodil(a) :
7.11.1071
a zemřel(a) jste
6.8.1136
ve věku 65 let.

Byl(a) jste pravděpodobně
Kejklířka

a žil(a) jste na místě zvaném
" Granada "
V minulém životě jste se narodil(a) :
28.11.1039
a zemřel(a) jste
22.7.1066
ve věku 27 let.

Byl(a) jste pravděpodobně
Tkadlena

a žil(a) jste na místě zvaném
" Novy Zéland "

jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

2. dubna 2008 v 16:48 | sarka |  ♥MAGIE♥

JAK SE STÁT ČARODĚJKOU

Začátky cesty Wicca (jedna z duchovních cest zahrnujících magii)

Čiň, co chceš, pokud to nikomu neuškodí
Tímto skončila předchozí kapitola, začíná tato kapitola, a tím začíná i cesta každého Wiccana, jedná se základní kámen, jediný, ale neúprosný a neoblomný zákon Wiccy.

Jak se stát čarodějnicí
Originál © Morgaine 2001

Za účelem nekomerčního veřejného šíření přeložil Eurik (tímto se omlouvám za případné nepřesnosti a významové nuance vzniklé mou nedokonalou angličtinou).

Lidé se často ptají - jak se stát čarodějnicí? Lze najít čarodějnici nebo čaroděje, který tě učiní čarodějnicí? Nebo se staneš čarodějnicí prostě když o sobě prohlásíš, že jí jsi? Můžeš ze sebe udělat čarodějnicí?

Přeměna na čarodějnici není procesem, jež by proběhl přes noc. Je to životní změna, nová dráha na cestě vašeho života. Vyžaduje rozmysl, učení se a práci. Pokud na ni přecházíte z jiného náboženství, musíš si dopřát čas na odplynutí starých věcí a zažití nových. Pro mnoho lidí, kteří původně byli Křesťané je zprvu značně nepohodlné modlit se k Bohyni. Každý nová věc potřebuje čas, avšak pokud cestu kultu bereš vážně, najdeš si svou cestu. Bohové si v tvém srdci naleznou vlastní domov.

Jedno jak jsi se dozvěděl o Starém náboženství, zde jsi. Kam jít? Do knihkupectví. Pro nováčka jsou knihy vzduchem, který dýcháš. Musíš je mít a nebo se k nim nějak dostat. Pokud si je nemůžeš dovolit a nebo nepovažuješ za bezpečné mít doma knihy související s Kultem, je nejlepším místem pro tebe internet.

V knihách a na internetu najdeš studnici poznání, která ti pomůže prošlapat tvou novou stezku. Samozřejmě, jako kdekoliv jinde, jsou zde dobré a špatné informace. Vyhýbej se všem knihám, stránkám a zdrojům, které hovoří o kontrole jiných, o škození lidem, očarování jiné osoby za účelem získání její přízně, nebo ti kážou zaříkávat latinsky aniž bys věděl, co vlastně děláš (ano, takové weby existují). Takové knihy tě nepřiblíží Kultu a jenom tě spletou.

Když už jsi načetl pestré spektrum knih a cítíš, že Wicca je skutečně cestou pro tebe, pak je dalším potřebným krokem nalezení učitele. Když máš kontakt, není co řešit, je to nejlepší co můžeš udělat. Učitel, popřípadě coven se obvykle dá nalézt někde v okolí, kontakt najdeš na netu, v knihkupectví nebo i tisku. Také funguje web Hlas čarodějnic (Witches Voice) který kontaktuje wiccany ve všech státech světa. Během posledních pár let neuvěřitelně narostl a je hodnotným pojítkem pohanské komunity.

Rádce vám může nabídnout tak moc, když začínáte… Narazíš nejspíš na dost věcí, které nebudeš zpočátku chápat a budeš potřebovat objasnění. Když máš učitele, jsou jen tak daleko, jako napsání e-mailu nebo zvednutí telefonního sluchátka. Když učitel není, musíš se rozhodnout sám, a možná ne vždy najdeš zřetelný konec. Pokud není rádce - je tu zase internet jako ideální a obecně dostupný prostředek.

Pokud hledáš jen návod "JAK ZAKOUZLIT TO A TO", pak Wicca není nic pro tebe. Kult Wicca je vážnou duchovní cestou, ve které magie hraje významnou, ale až druhotnou složku po víře samotné. Zkus vyhledat něco z ceremoniální magie…

Musí být řečeno pár věcí o začátku této cesty, vzhledem k současných postojům ke Kultu. Není problém nalézt někoho, kdo se po přečtení pár knih cítí jako velký mistr Umění (Magie), velký stoupenec Kultu. Nasadí titul jako Lord, Lady nebo Velekněz, oblečou černé šaty, pentagram velikosti kola od traktoru vyrazí. Tak o tom Kult není. Když už roky kráčíš vážnou cestou, máš za sebou hromady těžké dřiny, kurs esoteriky a desítky knih, a pokud toto podmínilo tvůj titul, měj ho - a se ctí! Ale představ si mladíka, který poprvé slyšel o kultu před půlrokem, přečetl si pět knížek a honosí se titulem Hvězdná Lady, popřípadě Lord Hromovládce. To je HODNĚ nepřístojné. Přesně jak ti říkali rodiče, když jsi vyrůstal, a nebo možná ještě vyrůstáš… Nespěchej na věci, ony přijdou v pravý čas a budou sladší o to čekání na správnou chvíli. A takové to je s Kultem. Užívání titulů, podfuky a hraní si na Velkolepého tě neučiní duchovním. A tom to právě je. Jedině si tím odcizíš lidi, kteří by tě jinak rádi poznali a seznámili se s tebou.

Vše co bylo řečeno vzniklo průběhem studia a dedukce. Hltej všechny dostupné informace. Čti cokoliv ti přijde pod ruku. Vyjdi si do přírody a vnímej Paní a Pána, naslouchej stromům a větru a šumění vody, jelikož to je svět čarodějnic.

uz to tsa

2. dubna 2008 v 16:46 | ss |  ♥FANTASY♥

ELFOVÉ


njjjjj

2. dubna 2008 v 16:46 | sar |  ♥FANTASY♥

DRAKKKKK

Gif 1

njj

2. dubna 2008 v 16:44 ♥OLSENKY♥

JEJICH FOTKY TADY


jj

2. dubna 2008 v 16:43 | SARAK |  ♥OLSENKY♥

jejich mladé fotetečky


olsenky

2. dubna 2008 v 16:42 ♥OLSENKY♥

olsen