Finále plsqy hlásni TuU pro Ashley Chceš dezz?kLiIK


Přihláška sonc-Tady S.Vyměníš ikonu?Tady


Chceš ohodnoti
blog?Volně dezzy TuU

Mix songsÚnor 2008

neco malo o punk

15. února 2008 v 17:44 | sarka |  ♥punk style♥

Punk styl

Punk je hudba, to je jasné, ale berme ho i jako životní styl...
Punk's not dead! !Make love not war! !Aganist racism! !Antidisco!
K punku neodmyslitelně patří styl oblékání. kožené bundy, spousta hrotu, piramid, placek, sichrhajsek....i dalších doplňků. Koho co napadne a co má kdo po ruce V létě, no nejen v létě, sou oblíbené rovně střižené kalhoty pod kolena. Károvaný, červený, nebo jiný extravagantní barvy a vzory. (Na jednom festťáku si to tam mašíroval punkáč v sukni). No a jasně že i těžký botky. Steel, Buldog,...
O účesu nemluvě...
PUNK'S NOT DEAD
Punk nezemřel, punk stále žije a žije již tři desetiletí. V 70. letech nastoupila v GB (po vzoru US street-rocku)první vlna punku. Punk-rock se stal tím nejtvrdším co jste mohli na hudební scéně slyšet. Hudba nebyla nikterak složitá, zato rytmická a texty úderné, vyjadřující pocity a vystupující proti nespravedlnostem režimu, volající po anarchii a propagující anarchistické názory. Punk se udržel v povědomí celá 70. léta a ze scény ho nevytlačil ani metal, který svým nástupem vyvolal nemálo roztržek mezi punkáči a metalisty. Punk ovšem nezanikl , ba naopak nastupuje druhá vlna punku...
Mnozí dosud žijí v představách, že punk je strašlivý hluk, který nemá s hudbou nic společného. Tento dojem posiluje i konvencím se zcela vymykající zjev jeho vyznavačů. Punk, který šokoval agresivitou svého projevu, je výrazně melodický. Důležitá je tedy silná melodie a refrén, který si může opakovat publikum......
Punk je vyjádření vlastní vyjímečnosti. Znamená nejít se stádem, oddělit se a žít svůj život po svém. Je to protest proti měšťáckému způsobu života, jak názory a chováním, tak oblečením.
MÓDA
K punku neodmyslitelně patří styl oblékání. Úzké potrhané džíny, vysoké boty, rovněž něčím provokující tričko , kožená nebo džínová bunda. Samozřejmě nesmí chybět nějaký ten řetěz, zámek(samozřejmě visací) , ale ti odvážnější si mohou vzít třeba i petlici, no konečně proč ne, že?!! A v neposlední řadě spínací špendlíky. V letních dnech jsou oblíbené pod kolena zastřihnuté kalhoty, nejčastěji červené(popřípadě jiné provokující barvy) a vysoké boty nahradí v tomto případě vietnamky. Oblíbená jsou i hadrová či kožená sáčka po vzoru Sex Pistol´s, ozdobená několika spínacími špendlíky. Nesmí chybět ani správný účes, ať už je to číro, bodliny nebo jen tak "rozcuchané " vlasy, to vše mnohdy barvené. A když pak vyjdete do ulic a lidé na vás čumí s otevřenou hubou, pak je to to pravé. Někteří punkeři tvrdí, že punk je v oblečení, to ale není pravda, podle mě je punk hlavně v hlavě, je o svobodě a oblečení se v něm používá jen v provokaci okolí a znázornění toho, co jsme.

Tak toto je hustý, že????
punk

rukavicky punk

15. února 2008 v 17:43 | sarka |  ♥punk style♥

no nevzali byste to???? =)
no co dodat............das ist perfect :o)

boji se

11. února 2008 v 10:48 | sarka |  ♥Enrique Iglesias♥

bojí se oženit!

I když zpěvák Enrique Iglesias (32) působí suverénním dojmem, jeho sebevědomí klesne na bod mrazu, začne-li se mluvit o jeho svatbě s ruskou tenistkou Annou Kurnikovovou (26), s kterou chodí již dlouhých pět let.

Syn legendárního zpěváka milostných balad, Julia Iglesiase, se zkrátka do chomoutu bojí. Má strach ze ztráty iluzí i bankovního konta. Na všetečné otázky novinářů ohledně svatby prohlásil: "Do manželství se vždycky hrnou jen ženy.

Nám mužům by stačilo žít se svojí partnerkou na psí knížku. Při rozchodu se pak zabrání zbytečným tahanicím o majetek," objasnil své myšlenkové pochody zpěvák.
A dodal: "Anna by pochopitelně o pohádkový sňatek v bílém stála, ale já se ženit nechci, i když jí miluji. Nechci jít ve stopách mého otce, který se s mou matkou rozvedl, když mi byly pouhé tři roky a já to tehdy velice těžce nesl."

enrique jojo

11. února 2008 v 10:47 | sarka |  ♥Enrique Iglesias♥

to je zivotopisek

11. února 2008 v 10:46 | sarka |  ♥Enrique Iglesias♥

Enrique Iglesias - životopis

Profese: Zpěvák
Datum narození: 08.05.1975
Místo narození: Madrid, Španělsko
Znamení: Býk
Životopis:
Enrique se narodil slavnému zpěvákovi Juliu Iglesiasovi a modelce Isabele Preyslerové, kteří žili odděleni od jeho tří let. V osmi letech se mladý Enrique přestěhoval do Miami za svým otcem. Přestože jeho dětství bylo do jisté míry stvořené pro úspěch díky úspěchu jeho rodičů, přesto Enrique nebyl zhýčkaný a nevyužíval svého postavení. Vyrůstal stejně jako ostatní jeho spoluvrstevníci nijak výjimečným životem.

Po roce studia obchodní univerzity v Miami se nakonec rozhodl pro vlastní pěveckou dráhu. Začínal v roce 1995 pod pseudonymem Enrique Martinez, který měl přicestovat do Španělska ze Střední Ameriky. Kvůli tomu aby nebyl pod palbou kritiků si vytvořil tuto identitu.

Jeho pravé jméno si ho všude našlo, a proto když odjel natáčet své první španělsky zpívané album pojmenoval jej Enrique Iglesias. Po natočení následoval obrovský úspěch, prodalo se více než 6 miliónů nosičů a Enrique získal ocenění Grammy. Předtím, než natočil první anglicky zpívané album se stal známým především v latinském světě.

Během krátké doby se stal natolik oblíbeným a hledanou popstar, že kamkoliv při svém světovém turné přijel, měl všechny stadióny vyprodané. Jeho alba se začaly prodávat po miliónech, získal mnoho ocenění (Grammy, American Music Awards, Premios Lo Nuestro) a dokonce se stal slavnější, než jeho rodiče. Nejvíce jej proslavil song "Bailamos", který natočil pro soundtrack k filmu Willa Smithe "Wild Wild West", song se ihned stal hitem číslo 1 téměř na všech rádiích po celém světě. Své první anglicky zpívané album "Enrique" se stalo dvojnásobně platinové v USA a platinové nebo zlaté ve 32 zemích po celém světě.

Enrique natočil alba ve čtyřech jazycích španělsky, anglicky, portugalsky a italsky. Oblibu si získal také na Taiwanu, Rusku a Středním východě. Mimo zpíváni pronikl do světa filmu, když si po boku Antonia Banderase, Salmy Hayekové a Johnnyho Deppa zahrál ve filmu "Once Upon A Time In Mexico".

V poslední době byl často vídaný s ruskou tenistkou a modelkou Annou Kurnikovovou.
Filmografie:
2003Kdysi dávno v Mexiku (Once Upon a Time in Mexico) ...Lorenzo
2003Christmas Night with the Stars ...Performer
2002Record of the Year 2002, The ...Performer
2002Party in the Park 2002 ...Performer
2000Celebrity Dream Date with Enrique Iglesias, Spring Break, Cancun ...Performer
2000VH1: Men Strike Back ...Performer
2000Pavarotti & Friends for Cambodia and Tibet ...Guest Performer
1999ABC 2000: The Millennium ...

njn

11. února 2008 v 10:42 | sarka |  ♥Enrique Iglesias♥

enrique iglessias

10. února 2008 v 12:30 | sar |  ♥Enrique Iglesias♥
Enrique Iglesias pro posluchače stále tak nějak spadá do škatulky latino popu, i když se čím dál víc tomuto žánru vzdaluje. Na své aktuální desce "Insomniac", kterou uvedl singl "Do You Know?", se pro změnu pouští do vod r'n'b, což není úplně šťastné rozhodnutí.
5/10
Enrique Iglesias - Insomniac
Vydáno: 11.06.2007
Celkový čas: 59:27
Skladby: Ring My Bells, Push (Featuring Lil' Wayne), Do You Know? (The Ping Pong Song), Somebody's Me, On Top Of You, Tired Of Being Sorry, Miss You, Wish I Was Your Lover, Little Girl, Stay Here Tonight, Sweet Isabel, Don't You Forget About Me, Dímelo, Alguien Soy Yo, Amigo Vulnerable, Hero (Thunderpuss Edit)
Nosič k recenzi poskytlo vydavatelství Universal.
Čtyři roky uplynuly mezi vydáním aktuální desky "Insomniac" a předcházející "7", která ve srovnání s dřívějšími tituly přinesla prodejní zklamání. Možná právě proto si Enrique Iglesias (MySpace.com) s novinkou dával tolik načas a jak sám tvrdí, při jejím nahrávání strávil tři roky bezesných nocí a dnů bez odpočinku. Snaží se stylizovat do podoby neúnavného autora, producenta a bůhvíčeho ještě, ale pravda je taková, že nemít po ruce kupu spolupracovníků zvučných jmen, těžko by se dobral nějakého výsledku. Tentokrát se mezi těmi, kteří přispěli ke vzniku desky, objevili Sean Garrett, John Shanks, Kara DioGuardi (kterou však autoři bookletu ve všech případech přejmenovali na Kacu), tým StarGate, Mark Taylor, Paul Berry, Mark "Spike" Stent a další. Enrique se zčásti rozhodl následovat vlnu moderního r'n'b, což je jediný kámen úrazu desky. Jedinou výjimkou je úvodní "Ring My Bells", která snad díky velice jednoduchým aranžím docela funguje. Problém nastává u "Push" s hostujícím Lil' Waynem, což je sice povedená skladba, ale Enrique zkrátka není r'n'b zpěvák a ani se sebelepší produkcí a pozvanými hiphopovými hvězdami mu to nikdo věřit nebude. Naopak skvělými kousky jsou úvodní singl "Do You Know? (The Ping Pong Song)", rychlé "Tired Of Being Sorry", "Stay Here Tonight" a z balad stojí za zmínku lehce rocková "Sweet Isabel". Překvapením je, že snad kromě "Miss You", a o té by se stejně dalo polemizovat, se Enrique zcela oprostil od latin popu a po většinu desky mixuje pop s r'n'b. Chybět ale samozřejmě nesmí několik španělských verzí (konkrétně prvních tří singlů) a evropská varianta alba obsahuje ještě Thunderpuss remix jeho šest let starého hitu "Hero". Enrique Iglesias sice ukázal, že není žádný excelentní zpěvák (viz jeho slavný skandál s playbackem, kdy se nahrály zvuky, které Enrique "zpíval" do mikrofonu), ale za svou kariéru má na kontě několik poměrně vydařených hitů. Pro mě osobně je "Insomniac" docela zklamáním, neboť kromě úvodního singlu "Do You Know?" a následujícího "Tired Of Being Sorry" si nedovedu představit, že by některá další skladba mohla výrazněji bodovat. A to je u tak komerčního typu zpěváka, jako je Enrique, docela problém.

avrilka

4. února 2008 v 10:50 | sar |  ♥AVRIL LAVIGNE♥

nevadatan

4. února 2008 v 10:50 | sar |  ♥NEVADA TAN♥