Finále plsqy hlásni TuU pro Ashley Chceš dezz?kLiIK


Přihláška sonc-Tady S.Vyměníš ikonu?Tady


Chceš ohodnoti
blog?Volně dezzy TuU

Mix songsKvěten 2007

jojo

16. května 2007 v 11:44 | sarka |  ♥JOJO♥

JoJo v Cosmogirl(v americké)Překlad Z AJ: Vědeěla si že je JoJo nejmladší zpěvačka, která už nazpívala jeden singl(cd)? Je to pravda,, ale je jí 15 a její sláva vzrůstá. Na jaře příjdou do kin její dva filmy- Aquamarine a RV. A navíc v květnu vydá své další album.

V dubnu s ní bude v Americké Cosmogirl rozohovor, speciálně pro CG! Bude mluvit o jejím novém příteli, o otázkách její postavy a jak jí Cosmogirl inspirovala.
Navíc můžete vyhrát její podepsané tričko!


______________________________________________

Škoda že takové články s výhoru nejsou aji u nás, že?
komentáře 1 09.12.2005 15:08 - About JoJo - trvalý odkaz

JoJo s maminkou

komentáře 0 29.08.2005 18:37 - About JoJo - trvalý odkaz

Učesy JoJo

komentáře 0 14.08.2005 14:31 - About JoJo - trvalý odkaz

Další článek o JoJo

JoJo - JoJoJoanna Noelle Levasque alias JoJo se narodila v Bostonu teprve před čtrnácti lety. Na svůj útlý věk už toho stihla poměrně dost. Ještě předtím než se stala slavnou, vystoupila v show Billa Cosbyho, do své talk show si ji pozvala i slavná Oprah. Hlavní pro ni ale byla účast v pořadu "America's Most Talented Kids", kde si jí všiml producent Vincent Herbert, který s ní začal zanedlouho natáčet její debutové album. Ze vzhledově průměrné Američanky se rázem stala velmi sexy slečna, která už dokonce musí čelit nařknutí, že na svůj věk se obléká až příliš vyzývavě.
Na šestnácti písních, které na albu najdeme, se nás tato mladičká diva snaží přesvědčit, že není žádným omylem. I když místy nese její hlas známky útlého věku (přece jen se CD natáčelo v době, kdy JoJo bylo pouhých třináct let), její projev zní velmi profesionálně. Matka JoJo zpívala v kostele a odmalička byla pro svou dceru velkým vzorem, a tak je to bezesporu právě ona, kdo se velmi významně podepsal na kvalitě projevu zpěvačky, která se odmalička snažila dosáhnout matčina ohromného hlasového rozsahu.
Úchvatným hlasovým projevem začíná, ale bohužel i končí to nejlepší, co na tomto CD najdeme. Zbytek jsou klasické R&B písničky tak, jak je známe od jiných interpretů. Co rozhodně potěší, je fakt, že sama zpěvačka se autorsky přičinila ve třech skladbách. Píseň "Keep On Keepin' On" dokonce napsala zcela sama. Tento skutek lze určitě brát jako velký bod k dobru a já věřím, že jde zároveň i o předzvěst, že do budoucna JoJo nehodlá pouze zpívat, ale své písničky si i psát. Ale fakt, že se JoJo pod většinou skladeb nepodepsala, nemění nic na tom, že jde o písničky většinou pěkné, v některých případech dokonce hodně dobré. Za všechny bych jmenoval například první singl "Leave (Get Out)", stejně tak druhý "Baby It's You", který se na albu bohužel nachází ve verzi bez rapu Bow Wowa. Jeho účinkováním na singlové verzi této skladby se JoJo zároveň splnil jeden z jejích profesionálních snů. Příjemná je i "Breezy" či závěrečná "Back And Forth". Spousta písní ale průměrnému posluchači neutkví v paměti ani po několikerém poslechu. Jednoduše nejsou příliš výrazné, ale rohodně ne špatné.
Ačkoliv je JoJo na svůj věk pěvecky poměrně vyspělá, myslím si, že její čas teprve přijde. Už nyní má hodně dobrý hlas, a tak můžeme jen s napětím čekat, jak bude znít za pár let. Otázkou je, zda-li se jí podaří udržet se na hudební scéně.
CD k recenzi poskytlo vydavatelství Warner Music.
Album: JoJo - JoJo
Hodnocení: 6/10
Celkový čas: 58:29
Skladby: Butterflies, Breezy, Baby It's You, Not That Kinda Girl, The Happy Song, Homeboy, City Lights, Leave (Get Out), Use My Shoulder, Never Say Goodbye, Weak, Keep On Keepin' On, Sunshine, Yes Or No, Fairy Tales, Back And Forth
komentáře 0 02.08.2005 14:05 - About JoJo - trvalý odkaz

Adresa, na kterou můžete JoJo napsat

JoJo
c/o Momma D's Management
P.O. Box 44
Edgewater, NJ 07020
komentáře 0 29.07.2005 13:45 - About JoJo - trvalý odkaz

Informace o JoJo

JoJo se narodila 20. prosince 1990 ve znamení střelce. Je jedináček. Bydlela v jednopokojovém bytě s maminkou ve Foxboro(Boston). Byli velmi chudí, bydleli ve špatných životních podmínkách. Nyní žije v New Jersey. Kdyby si mohla vybrat, kde by chtěla žít, nejradši by zůstala bydlet v Bostonu.Její nejoblíbenější jídlo jsou Mc Donaldovy velké a pikantní hranolky, cola a jablečný koláč. Líbila se jí skupina N Sync, nejvíce Justin. Přizanala se, že se jí líbí zlí kluci, protože kdyby byla v problémech, pomohli by jí. Ke zpěvu jí inspirovala její maminka, která zpívala v kostele. Začala zpívat ve 2 letech. Když ještě nebyla slavná zpívala každému, který chtěl poslouchat. Její nejoblíbenější interpreti jsou Aretha Franklin, Etta James,a Ella Fitzgerald. Jojinou nejoblíbenější písničkou z alba JoJo je Keep on Keepin'on. Ráda nakupuje, je s kamarády a chodí do kina. Ala zrovna teď nestíhá a dělá domácí úkoly.Přestože pořád někde koncertuje, je neustále v kontaktu se svými přáteli. Jessa McCartney se přiznal, že by s ní chtěl nazpívat duet. Mezi její nejoblíbenější značky oblečení patří Rocawear, Ecko Red, Baby Phat, Abercrombie a `hlavně D&G. Její cíl je, aby její hudba lidi zaujala a aby se s ní dokázali ztotožnit. Kdyby nedělala hudbu, chtěla by být právničkou. Zpívá R&B. Chtěla by poznat všchny místa na světě. A říká že i když bude slavná bude pořád stejná. Její rodina jí nebrání v pěvecké kariéře, a je ráda, že je JoJo šťastná. Zahrála si ve dvou filmech- Aquamarine a R.W. Nyní chystá druhé CD s názvem High Road, z kterého je již znám singl Too Little Too Late.
. Vaše JoJo.Star
komentáře 0 10.07.2005 13:42 - About JoJo - trvalý odkaz

Životopis JoJo

Datum narození: 20.prosince 1990
JoJo - mladá zpěvačka a textařka, která uchvátila celou Ameriku. Někteří ji dokonce nazývají zázračným dítětem. Se zpěvem začala už ve dvou letech, kdy napodobovala svou matku - muzikálovou zpěvačku.
Jojo
JoJo pochází z Bostonu a jako téměř každé zdejší dítě chodila do kostela a zpívala tady ve sboru. Po pár letech přišla na to, že chce dělat jazz a zpívat sólově.
Neustále pořádala vystoupení ve svém pokoji a čekala na svou šanci. Tu dostala, když si v Jojo a raper Lil´Bow Wowmístních novinách přečetla inzerát na konkurz do televize CBS-TV´s. Svým vystoupením a povahou ihned uchvátila producenty a proto jí vybrala, aby v show vystupovala.
Jednou, když vystupovala v show Billa Cosbyho, tak se jí zeptal jestli by nezazpívala něco malého pro lidi ve Faneuil Hall. Odvázala se a zazpívala "Respect" od Arethy Franklin. A to jí vyneslo ohromující odezvu publika. A pak už přišlo jedno pozvání do nejrůznějších show za druhým. JoJo ale přiznává, že měla ze začátku obavy.
V roce 2001 během Gospelfestivalu přišel další zlom. Vystoupila totiž sólově, a kromě zpěvu hrála i na trupku. Měla tak velký úspěch, že jí lidé tleskali ve stoje. Matka Whitney Houston jí řekla:"odvedla si kus dobré práce".
Když se začala objevovat v televizní show "Americké velmi talentované děti", všiml si JoJo muže v publiku, který se jí představil jako Vincent Herber, producent a vlastník DaFamily Entertainement. Nějaký čas pro něj zpívala, ale záhy doslala dvě velké nabídky na nahrání desky se společností, pro kterou pracuje například Tony Braxton nebo Aaliyah.

pozadi

16. května 2007 v 11:43 | sarka |  ♥pozadi na blog♥

TEST

16. května 2007 v 11:40 ♥PRO TVUJ BLOG♥

100 otázek test...

Jeežiš...do čeho sem se to dala:Ddo mega dlouhýho řetězáku??:Dnj...já se asi zbláznila?!

ANIMACE

16. května 2007 v 11:35 | SARKA |  ♥KLAAASNY ANIMACE♥

Klášný animky


LEBKY

16. května 2007 v 11:33 | SARKA |  ♥ANIMACE LEBKY♥

| ..animace..


NEHTIKY

3. května 2007 v 13:31 | SARKA |  ♥klaaasny nehytky♥

OPTICKE KLAMY

3. května 2007 v 13:27 | SARKA |  ♥OPTICKE KLAMY♥
30.3.2007 21:02 | FFI | optické klamy 27.9.2006 13:10 | Hanka | Pozadí

TAK CO UMIS SE SOUSTREDIT

3. května 2007 v 13:25 | SARKA |  ♥OPTICKE KLAMY♥
Čtěte názvy barev (lepší je když umíte anglicky)
Vidíte obličej, nebo nápis (Liar)?
Mladá žena, nebo stařena?TOKIO HOTEL

2. května 2007 v 11:52 | SARKA |  ♥Tokio hotel♥

Kluci o sobě :-))

19.4.2007 16:41 | Tifinka | Tokio Hotel
O GUSTAVOVI
Bill:Je to ranní ptáče v kapele. Je to typický bubeník. Je to férový chlap a opravdu upřímný. Jeho energie je nekonečná - ale je docela klidný. Skvělá kombinace!
Tom: Myslím, že je trochu náladový! Když si z něj trochu utahujeme, okamžitě se naštve. V tu chvíli je potom pro každého lepší se mu vyhýbat.
Georg: Někdy je opravdu hodně výbušný ale přátelský kluk. To na něm uznávám.
O GEORGOVI
Bill: Byla doba, kdy si Georg psal tajný deník. Ale to už tajemství není, protože jsme ho našli a přečetli.
Gustav: Jednou řekl, co jde dělat a my mezitím hledali ten deník. Nebylo to od nás pěkné.
Tom: Četl jsem, že byl zamilovaný do jedné z mých ex, ale nic mezi nimi nebylo. Od té doby se tomu smějeme. Mimochodem, Georg je docela líný, uslintaný a bezohledný. V noci je plný energie a má hodně plánů, ale ráno už nezáleží na tom, co řekl v noci.
O TOMOVI
Georg: Je velmi trpělivá osoba. Je trochu nervózní, a i když mu něco nejde napoprvé, pokračuje v tom. To je potom těžké ho uklidnit, ale jsme tu abychom mu pomohli.
Gustav: Tom má neuvěřitelně úžasné nápady! Je vždycky první, kdo něco navrhne a to na něm miluji.
Bill: Když je šťastný nebo nervózní, tak křičí! Nemám ponětí jak může lidská osoba dělat takový rámus jako on.
O BILLOVI
Georg: Bill je jednoduše ošklivý! Ne, žertuji. Je neuvěřitelně nezvaná a milující osoba. Ale až po čtvrté odpolední! Bill je ospalec, před polednem byste ho neměli rušit. Ale myslím, že všichni jsme takoví.
Gustav: Na začátku nám nepomáhal s nástroji. Vždycky říkal, že je zpěvák a jeho nástrojem je mikrofon, takže se má "starat" jenom o něj. Ale samozřejmě, když byl velký problém, tak pomohl. Ale stálo ho to velké úsilí.
Tom: Můžu jenom opakovat ostatní. A já můžu říct o svém bratrovi pouze dobré věci nebo nic

TOM

2. května 2007 v 11:45 | SARKA |  ♥Tokio hotel♥

Tomík k nakousnutí!!!

21.4.2007 12:46 | Tifinka | Tom
img444/5905/hp02uf7if1.jpg

BILL NA PREMIERE AUDM

2. května 2007 v 11:39 | SARKA |  ♥Tokio hotel♥

Na premiéře AUDM


BILLIK´V LETADLE

2. května 2007 v 11:37 | SARKA |  ♥Tokio hotel♥

Bill v letadle!!


BILLIK

2. května 2007 v 11:34 | SARKA |  ♥Tokio hotel♥

Klásnej Bill!

21.4.2007 12:47 | Tifinka | Bill
img444/2680/hp04nk1nf9.jpg

GUSTAV

2. května 2007 v 11:33 | SARKA |  ♥Tokio hotel♥

Gustav s jeho zatím jedinou láskou

15.3.2007 11:32 | Tifinka | Gustav
Gustav s jeho jedinou láskou!!

PEJSCI

2. května 2007 v 11:29 | SARKA |  ♥obrazecky♥

Pejsánci 2

28.2.2006 08:31 | Sheryl | Obrázky

DELFINCI

2. května 2007 v 11:28 | SARKA |  ♥obrazecky♥

Delfíni-fotky

28.2.2006 08:57 | Sheryl | Obrázky
Pár delfínků:)